Apie mus

Sveiki aktykę į elbike.lt

Alex, Generalinis Direktorius ,Atsidavęs kalnų drivatininkas

Alex yra elektros inžinierius, turintis daktaro laipsnį. Jis turi daugiau nei 10 metų patirties, dirbant su dviračių ir variklių gamybos įmonėmis, ir didelę aistrą kalnų dviračių sportui. Siekiant tapti daugiau nei mėgėju sportininku, Alex greit suprato, jog geras kalnų dviratis kainuoja 600-1000 Eurų, o tuo tarpu geras elektrinis dviratis Europoje gali kainuoti 2000-3000 Eurų. Būdamos elektros inžinieriumi, jis greit suprato jog variklis, baterija ir valdiklis neturėtų išbranginti dviračio 1000-2000 Eurų. Tokie dideli kainų skirtumai gali lengvai atbaidyti potencialius entuziastus nuo kalnų dviračių sporto. Būtent dėl šios priežasties jis ir įkūrė portalą elbike.lt, kuriame galima rasti didelį racioną gerų elektrinių dviračių už prieinamą kainą.

Jūsų elektrinių dviračių internetinė parduotuvė

Elbike Jums gali pasiūlyti viską, kas susiję su elektriniais dviračiais! Mūsų tikslas yra tapti didžiausia el. dviračių, jų dalių ir priedų parduotuve visame Baltijos regione. Prieinamos kainos, patikima kokybė ir išskirtinis dizainas yra mūsų įmonės šūkis.

Misija: Patikima kokybė už prieinamą kainą, aukščiausių standartų klientų aptarnavimas.

Esame vieni didžiausių elektrinių dviračių distributoriai Baltijos regione ir atstovaujame tokius prekinius ženklus kaip HIMO, ADO, FIIDO, SAMEBIKE ir kt. Visi šie prekiniai ženklai skiria ypatingai daug dėmesio ir meilės elektriniams dviračiams, todėl mes su jais esame užmezgę tvirtus ryšius ir galime drąsiai juos atstovauti.
ADO ir FIIDO jau yra labai smarkiai ieškomi ir trokštami prekiniai ženklai Baltijos regione. Jų inovatyvios dizaino kocepcijos bei aukštos kokybės inžinerija mums puikiai pastebima, nes atkeliauja labai daug gerų atsiliepimų žiniasklaidos visoje Europoje. Produktų kokybe taip pat labai patenkinti ir mūsų tiesioginiai klientai. Tvirta rėmų geometrija ir elegantiškas dizainas – tai puikiai tinka elektriniui dviračiui.

Elbike Jums atneša premium klasės kokybę tiesiogiai į Baltijos regioną.