Kodėl elbike.lt?

ELBIKE.LT yra inovatyvi parduotuvė, kuri nepriklausomai nuo paros meto, valandos ar savaitės dienos, Jums leis greitai išsirinkti tinkamą elektrinį dviratį, jo dalis ar aksesuarus, suteiks galimybę kiekvieną jų objektyviai palyginti kokybiškose nuotraukose, pagal techninius aprašymus ir vartotojų atsiliepimus, o galiausiai - įsigyti jį žemiausia kaina ir su greitu pristatymu tiesiai iki Jūsų namų durų.

ELBIKE.LT – nauji ir kokybiški elektriniai dviračiai internetu palankiausiomis kainomis!

Kas daro ELBIKE.LT geriausia internetine elektrinių dviračių parduotuve:

1. ELBIKE.LT veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus! Kiekvieną kartą Jums patogiu laiku! Klausimus ir užsakymus galite pateikti ištisą parą!
2. Vienoje vietoje galite rasti visų tipų kokybiškus elektrinis dviračius, jų dalis ir aksesuarus! Savalaikį tiekimą užtikrina kelių tūkstančių elektrinių dviračių atsargos sandėliuose, kurių bendras plotas siekia daugiau nei 3000 m2.
3. Mūsų sandėliuose palaikoma didelė dalis viso asortimento, todėl garantuojamas greitas užsakymų įvykdymas! Dauguma užsakymų realizuojami per 24 valandas nuo užsakymo patvirtinimo, apmokėjimo arba pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo.
4. Profesionalus aptarnavimas. ELBIKE.LT konsultantai yra elektrinių dviračių žinovai ir mylėtojai! Darnią parduotuvės ELBIKE.LT komandą sudaro elektrinių dviračių entuziastai, turintys ilgametę patirtį elektrinių dviračių srityje. Jų tikslas – maloniai ir suprantamai pateikti informaciją bei pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi.

Mes nuolat plečiame savo asortimentą aktualiais žinomų gamintojų produktais. Mums labai svarbu, kad Jūs turėtumėte galimybę įsigyti prekių iš naujausių kolekcijų ir žinomų gamintojų. Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje ir mėgautis savo pirkiniais!

Jūsų ELBIKE.LT komanda