Garantija

Garantijos laikotarpis ir tikslinės auditorijos sąlygos

Garantija užregistruojama automatiškai, kai pirmasis pirkėjas užsako ir gauna gaminį iš mūsų internetinės parduotuvės, ir taikoma tik pirmajam pirkėjui.

Ribota garantija

Ⅰ)Dažnumetinis techninis palaikymas

Mes įsipareigojame teikti savo naudotojams technines paslaugas visą gyvenimą. Jei reikia, susisiekite su mumis.

Ⅱ)Dengiami produktai

"Elbike" pakeis bet kurį komponentą, kuris bus laikomas sugedusiu ar pažeistu (įskaitant pažeidimus, patirtus siuntimo metu), išskyrus naudotojo klaidos atvejus. Garantija taikoma išvardytiems gaminiams ir atitinka toliau nurodytas sąlygas:

Dalys

Garantijos laikas

Garantijos politika

Struktūrinės dalys

(1) Rėmas

10 metų

 

 

 

Jei turite klausimų apie gaminio montavimą ir priedų reguliavimą, nedvejodami kreipkitės adresu info@elbike.lt.Suteiksime profesionalią techninę pagalbą internetu.

 

Pastaba: Po antrinio pavaros sistemos ir transmisijos sistemos surinkimo, antrinis

 

(2)priekinė šakutė

1 metai

(3)sėdynės vamzdelis

1 metai

(4)rankinė juosta

1 metai

(5)galvinis stiebas

1 metai

(6) stabdžių rankena

1 metai

(7)stabdžių svirtis

1 metai

(8)sprocket crank

1 metai

(9) grandininis ratas

1 metai

(10) nykščio perjungiklis

1 metai

(11)derailleur

1 metai

Elektrinės dalys

(1)įkroviklis

1 metai

(2)baterija

1 metai

(3)motorius

1 metai

(4)kontroleris

1 metai

(5)instrumentas

1 metai

(6)booster

1 metai

(7)USB įkroviklis

1 metai

(8)spartinimo rankena

1 metai

(9)2in1 jungiklis

1 metai

(10)galvos šviesa

1 metai

Dėvimosios dalys

Rankenos rankena, balnelis, pedalas, padanga, sparnas ir kt. dėvimos dalys, kurioms netaikomas garantijos laikas. Jei naudojimo metu yra kokių nors pažeidimų, prašome pirkti iš www.elbike.lt ;

Pastaba:

Ši garantija netaikoma rėmo problemoms, įskaitant, bet neapsiribojant:

 1. Korozija
 2. Dažų išblukimas, įbrėžimai ir smūgių žymės
 3. Smūginė žala
 4.  Negrįžtamas modifikavimas (pvz., gręžimas ar suvirinimas)
 5.  Prie rėmo pritvirtinta grandinės apsauga, jei taikoma

 

Akumuliatoriaus negarantinė situacija:

 1.  Defektai ar pažeidimai, atsiradę dėl nelaimingų atsitikimų, piktnaudžiavimo, netinkamo naudojimo, neįprasto naudojimo (įskaitant, bet neapsiribojant, kaskadinį važinėjimą, lenktynes ar kitą panašią veiklą, neatitinkančią numatyto Produktų naudojimo būdo), netinkamo laikymo, neįprasto skysčių, cheminių medžiagų, drėgmės, abrazyvinių medžiagų, smėlio ar purvo poveikio, aplaidumo ar neįprasto fizinio, elektrinio ar elektros mechaninio poveikio;
 2.  Defektai ar žala, atsiradusi dėl privačių pakeitimų
 3.  Įbrėžimai, įlenkimai ir kosmetiniai pažeidimai, išskyrus atvejus, kai jie atsirado dėl dviračio;

4 . Produktai, kurių serijos numeris arba brūkšninis kodas yra pašalintas, sugadintas, pažeistas, pakeistas arba neįskaitomas;

 1.  Įprastas nusidėvėjimas;
 2.  Produktų defektai ar žala, atsiradusi dėl to, kad naudojami priedai, produktai ar papildoma/periferinė įranga, kurių Elbikenepateikė ar nepatvirtino Produktams;
 3.  Defektai ar žala, atsiradusi dėl to, kad Gaminiai buvo surinkti, išbandyti, eksploatuoti, prižiūrėti, montuoti, aptarnauti, taisyti ar reguliuoti kitaip, nei nurodyta surinkimo instrukcijose ar savininko vadove;
 4.  Defektai ar žala, atsiradusi dėl išorinių priežasčių, tokių kaip susidūrimas, gaisras, potvynis, vėtra, žaibas, žemės drebėjimas, oro sąlygų poveikis, vagystė, perdegę saugikliai ar netinkamas bet kokio elektros šaltinio naudojimas.

 

Ši ribota garantija netaikoma:

 1. Dalys, pažeistos korozijos dėl elementų (drėgmės, karščio ir kt.) poveikio;
 2. Gaminio paviršiaus apdailos, išvaizdos ar estetinio vaizdo pažeidimas ar pablogėjimas;
 3. Garantija rėmui, šakėms, vairui, sėdynės atramai, balneliui, stabdžiams, žibintams, alkūnės komplektui, pedalams, ratlankiams, ratų stebulėms, laisvajam ratui, kasetei, pavarų perjungikliui, perjungikliui, varikliui, droseliui, valdikliui, laidų pynėms, LCD ekranui, stoveliui, atšvaitams ir techninei įrangai galioja tik vieną savaitę po prekių gavimo. Už naudojimo metu sugadintas dalis po septynių dienų iš kliento bus pareikalauta sumokėti;
 4. Darbo užmokestis už dalies pakeitimą ar pertvarkymą;
 5. Defektai ar pažeidimai, atsiradę dėl nelaimingų atsitikimų, piktnaudžiavimo, netinkamo naudojimo, neįprasto naudojimo (įskaitant, bet neapsiribojant, kaskadinį važinėjimą, lenktynes ar kitą panašią veiklą, neatitinkančią numatyto Produktų naudojimo būdo), netinkamo laikymo, neįprasto skysčių, cheminių medžiagų, drėgmės, abrazyvinių medžiagų, smėlio ar purvo poveikio, aplaidumo ar neįprasto fizinio, elektrinio ar elektromechaninio krūvio;
 6. Įbrėžimai, įlenkimai ir kosmetiniai pažeidimai, atsiradę ne dėl mūsų dviratininko kaltės;
 7. Produktai, kurių serijos numeris arba brūkšninis kodas yra pašalintas, sugadintas, pažeistas, pakeistas arba neįskaitomas;
 8. Produktų defektai ar žala, atsiradusi dėl to, kad naudojami priedai, produktai ar papildoma/periferinė įranga, kurių Elbikenepateikė ar nepatvirtino Produktams;
 9. Defektai ar žala, atsiradusi dėl netinkamo surinkimo, testavimo, eksploatavimo, techninės priežiūros, montavimo, aptarnavimo, remonto ar reguliavimo, kuris skiriasi nuo surinkimo instrukcijų ar savininko vadovo;
 10. Defektai ar žala, atsiradusi dėl išorinių priežasčių, pavyzdžiui, susidūrimo, gaisro, potvynio, vėtros, žaibo, žemės drebėjimo, oro sąlygų poveikio, vagystės, perdegusių saugiklių ar netinkamo bet kokio elektros šaltinio naudojimo.
 11. Įprastas nusidėvėjimas, atsiradęs ne dėl gamybos ar medžiagų defektų. Nusidėvėjimą gali įvertinti "Elbike". Įprastai nedengiamos šios dalys, bet neapsiribojama jomis:

Stabdžių trinkelės

Rotoriai

stipinai

Padangos ir (arba) ortakiai

Grandinės

Grandinės žiedai

Kasetės

Rankenų komplektas

Pretenzijų nagrinėjimo procesas

 1. Garantiniai reikalavimai

Visos pretenzijos dėl šios garantijos turi būti pateikiamos per "Elbike" ir siunčiamos adresu info@elbike.lt. Kartu su garantijos prašymu reikia pateikti pirkimą patvirtinantį dokumentą ir sugadinto gaminio nuotraukas arba vaizdo įrašus.

Prieš pateikdami garantinį reikalavimą, raginame susisiekti su "Elbike" adresu info@elbike.lt, nes gali būti, kad problemą galima išspręsti paprastai ir dėl to nereikės teikti reikalavimo. Galiojančios garantinės pretenzijos, pateiktos per 1 metus nuo pirmojo pirkimo, bus nagrinėjamos per "Elbike".

Norint pakeisti LCD ekraną, variklį, valdiklį ir (arba) akumuliatorių, reikia sumokėti užstatą, kuris bus visiškai grąžintas, kai "Elbike" gaus dalis, kurias reikia pakeisti.

"Elbike" nepakeis jokios dalies, jei prieš tai nepamatysite sugadinto gaminio nuotraukų arba vaizdo įrašo. Klientai turi pateikti šiuos įrodymus el. paštu.

Dėmesio: "Elbike" siūlo nemokamus komponentus ir atsargines dalis (nors siuntimo mokesčiai neįskaičiuoti), o bet kokių montavimo mokesčių "Elbike" nepadengs be popardaviminio aptarnavimo komandos leidimo.

 1. Pretenzijos dėl krovinio sugadinimo

Retais atvejais gauta prekė gali būti pažeista transportavimo metu. Jei siunta buvo pažeista, susisiekite su mumis el. paštu info@elbike.lt ir pateikite nuotrauką arba vaizdo įrašą.

Nemokami priedai negali būti keičiami ar kompensuojami, jei jie buvo subraižyti transportavimo metu.

3.Kai jūsų dviračiui vis dar galioja garantija

Kai jūsų dviračiui vis dar galioja garantija, padarysime viską, kad jį pataisytume, jei yra kokybės problemų, tačiau kai "Elbike" popardaviminio aptarnavimo inžinieriai mano, kad remontas neatitinka "Elbike" įsipareigojimo klientams, pakeisime jį tos pačios klasės dviračio pavyzdžiu, priklausomai nuo faktinės situacijos. Kreipkitės adresu info@elbike.lt ir pateikite mums nuotrauką arba vaizdo įrodymą.

Pranešimas:

1.Mes nepriimame pretenzijų dėl pristatymo žalos, pateiktų praėjus daugiau nei 7 dienoms po bet kokių produktų gavimo.

 1. Neprisijungus prie interneto teikiamoms dviračių parduotuvių remonto paslaugoms, tokioms kaip "Velotooler", info@elbike.lt teikia tik nemokamas atsargines dalis. Mes nekompensuojame jokių remonto tarnybos patirtų darbo sąnaudų.

 

Papildomas

Pateikdami užsakymą sutinkate su visomis pirmiau nurodytomis nuostatomis.

Šią garantiją ELBIKE suteikia tik pirminiam savininkui nuo įsigijimo datos ir ji neperduodama.
ELBIKE jokiu atveju neatsako už jokią tiesioginę, atsitiktinę ar netiesioginę žalą, įskaitant, bet neapsiribojant, žalą dėl asmens sužalojimo, žalos turtui ar ekonominių nuostolių, nepriklausomai nuo to, ar ji grindžiama sutartimi, garantija, aplaidumu, atsakomybe už gaminį ar bet kokia kita teorija.

ELBIKE nesuteikia jokių kitų išreikštų ar numanomų garantijų. visos numanomos garantijos, įskaitant tinkamumo parduoti ir tinkamumo tam tikram tikslui garantijas, yra apribotos pirmiau nurodytomis aiškiai išreikštomis garantijomis.

Garantijos informacija gali skirtis priklausomai nuo rėmo tipo ir (arba) šalies. Ši garantija suteikia jums konkrečias teises, o jūs galite turėti ir kitų teisių, kurios įvairiose vietose gali skirtis. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms teisėms.